شرایط سرویس دهی

قوانین استفاده از سرویس نایک سرور

فصل اول: هویت

سرویس ‌گیرنده موظف است که از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی نیاز به هماهنگی و موافقت نایک سرور دارد. و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.

برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود از جمله اسکن کارت ملی برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با فایل روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به شرکت می باشند. در صورتی که شرکت، در هنگام تکمیل فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به شرکت، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ یا مدارک خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی شامل نام، آدرس، شماره های تلفن وارد شده در حساب کاربری صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در بخش پشتیبانی می کوشد. در صورت عدم صحت اطلاعات هویتی حق تعلیق سرویس تا زمان ارائه اطلاعات هویتی صحیح برای نایک سرور محفوظ است.

برای استفاده خدمات نایک سرور خریدار می بایست شماره تلفن همراه خود را تایید نماید.در صورتی که تایید شماره تلفن موبایل انجام نگیرد امکان استفاده از سرویس های نایک سرور وجود نخواهد داشت و سرویس های فعال نیز تعلیق می شوند.

فصل دوم: چگونگی ارتباط کاربران و نایک سرور

2.1) روش ارتباطی مستند شرکت با خریدار، آدرس ایمیل خریدار (حساب کاربری وی در بخش پشتیبانی) و پاسخ به تیکت های بخش پشتیبانی که حساب کاربری وی در آن ثبت شده است خواهد بود.

2.2) روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت درخواست (تیکت) در بخش پشتیبانی خواهد بود.

2.3) هرگونه هماهنگی و تعهد میان خریدار و کارشناسان پشتیبانی از طریق چت آنلاین و تلفنی ملاک نمی باشد و خریدار ملزم است موارد را از طریق وب نایک سرور دنبال کند.

فصل سوم: تغییر در قوانین نایک سرور

آخرین نسخه از قوانین نایک سرور در این صفحه قرار دارد و کاربر ملزم پس از هر بار سفارش محصول جدید یا تمدید سرویس پیشین قوانین را مطالعه نماید. بااین وجود در صورتی که تغییرات قابل توجهی در قوانین سرویس دهی نایک سرور ایجاد گردد، این تغییرات برای مدت 30 روز در صفحه اول وب سایت نمایش داده می شود.

فصل چهارم: قوانین لغو سرویس و سیاست های عودت وجه

جهت ایجاد اعتماد و فراهم آوردن فرصت تست کیفیت، سرویس های میزبانی اشتراکی خودرا با 7 روز ضمانت بازگشت وجه کامل ارائه می دهد. پس از درخواست کاربر وجه واریزی پس از حداکثر 48 ساعت به شماره حساب شبا یا شماره کارت بانکی که کاربر به بخش مالی اعلام می دارد واریز می گردد.
درخواست عودت وجه فقط میبایست از سمت مالک سرویس ارسال شود و هزینه فقط به حساب بانکی صاحب حساب کاربری در نایک سرور واریز می گردد.

فصل پنجم: محتوای میزبانی شده

کاربر موظف است از سرویس های نایک سرور در جهت مقاصد قانونی استفاده نماید. در این زمینه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی مرتبط لازم الاجرا است. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیماً به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

مسئولیت محتوای درج شده در سرویس های خریداری شده تماماً بر عهده سرویس گیرنده است. این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد و سهو و یا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی کلی و جزئی وارد بر مشهدهاست در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده مشتری خواهد بود.

برطبق قانون نایک سرور موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها و اقامه دعوا و ارایه اطلاعات مشتری که محتوای مجرمانه در سرویس خود و یا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

فصل ششم: ضوابط خاص میزبانی هاست های اشتراکی

استفاده از منابع سرویس های اشتراکی می بایست بصورت منطقی باشد. توجه شود استفاده بیش از حد و غیر طبیعی از سرویس ها سبب مسدود شدن سرویس می گردد.
ارسال ایمیل به تعداد زیاد ممنوع است.
پس از انقضای سرویس 7 روز زمان وجود دارد تا سرویس گیرنده نسبت به تمدید سرویس اقدام کند و پس از آن اطلاعات و سرویس سرویس گیرنده حذف می گردد.