چرا پزشکان به یک وب سایت نیاز دارند؟

چرا پزشکان به یک وب سایت نیاز دارند؟

در حالی که برخی از پزشکان داشتن یک وب سایت شخصی برای خود را بی ارتباط با حوزه فعالیت خود می دانند، گروهی دیگر با در نظر گرفتن آینده کاری و ترسیم اهداف بلند مدت در جذب و ارائه خدمات به بیماران به دنبال یافتن راه هایی برای شکوفایی کسب و کار خود هستند. این گروه از پزشکان به دنبال افزایش اعتبار به خود و فعالیت هایشان مستفل از بیمارستان یا کلینیک محل کار هستند. تمرکز این گروه استفاده از استراتژی بازاریابی دهان به دهان است تا به این وسیله ارجاع بیماران به ایشان توسط بیماران دیگران انجام گیرد.

اما تاثیرگذاری داشتن یک وب سایت شخصی برای یک پزشک بیش از این موارد است. در ذیل به برخی از این موارد اشاره می شود.

اعتبار و اعتماد

بسیاری از بیماران قبل از انتخاب پزشک مورد نظر و حضور در مطب یا کلینیک، تحقیقات خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. در بیشتر موارد این تحقیقات به صورت محدود و با توجه به معیارهای شخصی بیمار انجام می گیرد. معرفی و ارائه رزومه شخصی شامل مدارک معتبر دانشگاهی، تخصص ها و تجارب سبب القای حس اعتماد و اعتبار پزشک در ذهن بیمار می گردد.

نمایش جوایز دریافت شده، مطالب و مصاحبه های منتشر شده در رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی همچنین می تواند اعتماد به شما را در نگاه بازدید کننده وب سایت افزایش دهد. انتشار نظرات بیماران در خصوص شما و درمان های موفق انجام شده توسط شما سبب می شود که بیمار با پیشینه ذهنی بهتری وارد مطب شما شود و تاثیرپذیری درمان شما افزایش می یابد.

تشریح خدمات

انتشار توضیحات دقیق از خدمات و شیوه های درمانی که شما ارائه می دهید در وب سایت شخصی سبب می شود که بیماران بالقوه هنگام جستجوی آنلاین، راحت تر با شما آشنا شوند. همچنین این توضیحات به بیماران بالقوه کمک می کند تا به این نتیجه برسند که مراجعه به مطب شما برای بیش از یک عضو از خانواده اش مفید است.

اطلاعات دقیق

بسیاری از افراد علائم بیماری خود را به صورت آنلاین جستجو می کنند. این جستجو در برخی موارد می تواند آن ها را به سمت اطلاعات نادرست و انتخاب متخصص غیرمرتبط سوق دهد. ارائه اطلاعات معتبر در مورد بیماری ها، شرایط و روش های درمانی موجود در وب سایت شخصی پزشک نرخ مراجعات غیرمرتبط به وی را کاهش می دهد.

بهره وری زمان حضور منشی

همیشه اولین تعامل یک شخص با شخص دیگر بیشترین تاثیر را در ناخودآگاه وی و ادراک وی از فرد مقابل دارد. هیچ چیز به اندازه برخورد نامناسب از سوی منشی مطب نمی تواند بر دید اولیه ای که بیماران نسبت به شما دارند تاثیر بگذارد. یک منشی کلافه، خسته و بی حوصله بدترین ارائه اولیه شما است.
به صورت معمول بیشتر وقت منشی‌‎ پزشک صرف راهنمایی به بیماران برای معرفی پزشک، ارائه ساعات کاری مطب و آدرس دهی می شود. داشتن صفحه ای در وب سایت شامل اطلاعات تماس، بیمه های مورد پذیرش، ساعات کاری، چگونگی نوبت دهی، آدرس و حتی نقشه مطب سبب می شود که منشی پزشک زمان بیشتری برای رسیدگی به امور مطب شده و از کلافگی و خستگی آنها جلوگیری به عمل آید و در نتیجه بهره وری افزایش می یابد.

پیشینه ذهنی سریع تر نسبت به بیمار

ارزیابی های اولیه و تشخیص یک پزشک از بیماری بیمار همیشه نیازمند در اختیار داشتن اطلاعات اولیه از او است. پزشکان می توانند یک فرم ساده در وب سایت خود قرار دهند تا به این وسیله اطلاعاتی که مورد نیاز است در مطب تکمیل گردد بصورت آنلاین کامل شده و در اختیار پزشک قرار گیرد.
این فرم ها می تواند در قالب علائم بیماری وسوابق درمانی فرد باشد. تکمیل این فرم پیش از مراجعه به مطب و در محیط بدون استرس برای بیمار، سبب افزایش صحت و دقت تکمیل فرم ها می شود.
این فرم ها می تواند به فرمت نسخه های PDF آماده برای چاپ باشد که بیمار پیش از مراجعه آن ها را پربینت گرفته و به دکتر ارائه شود. از سایت می باشد.
 

به طور کلی ، یک وب سایت شخصی برای پزشک راهی آسان برای معرفی پزشک و ارتباط بهتر با بیمار از طریق ایجاد حس اعتماد و اعتیار بیشتر می شود.به منظور تقویت تصویر ، به فراتر از دیواره های تمرین شما می رسد. با این حال ، قوانین وب سایت های پزشکان برای بسیاری از وب سایت های دیگر یکسان است ، به این معنی که ساده و شفاف ماندن مهم است. همچنین به روزرسانی و اصلاح موارد مورد نیاز ، از جمله اضافه کردن فرم

Leave a Reply

Your email address will not be published.